OEHLING RÁDCE : NIKON COOLPIX S3500

Cesta: www.oehlingradce.cz > Rádce > Kompakty

Partneři závoduTIPY PRO VÁS

Původní recenze:

Canon EOS-1D Mk. IV  
Nikon D3s

 

 

 Zasoutěžit si!

 


Zde můžete přejít na portál fotografické soutěže
Foto z cest, kterou pro vás připravila firma OEHLING
ve spolupráci s časopisem Lidé a Země.

 

Do vaší knihovny

 


Váš komplexní průvodce výměnnými objektivy
pro SLR, SLT a kompaktní fotoaparáty. Více
informací získáte zde
a zde je link do sekce Odborná
literatura eShopu OEHLING.

Nikon Coolpix S3500

Nejprodávanější fotoaparát v Evropě, Coolpix S3300, má pokračovatele: S3500. Nabízen bude opět v několika atraktivních barvách, má snímač s rozlišením 20 Mpx, 7× optický širokoúhlý zoom Nikkor, systém optické stabilizace – snížení vlivu chvění na ostrost obrazu, umožňuje pořizovat HD video a používat efektové digitální filtry.


Coolpix S3500 je stylový kompakt kapesních rozměrů, je ale také poměrně výkonný. Je navržen tak, aby jej bylo možno kdykoli a kdekoli mít u sebe pohotově připravený pro fotografování a natáčení videa. Snadno se ovládá a podporuje zábavně-tvůrčí fotografování. Nabízí 18 motivových programů a systém Inteligentní portrét, zahrnující technologii automatické detekce osob v záběru.


Možnosti úprav uživateli pomohou vylepšit portréty a nabídka menu retušování obsahuje funkce pro okamžité úpravy snímků včetně použití rychlých efektů, jako je Selektivní barva, který převede snímek na monochromatický a ponechá jednu vybranou barvu, nebo filtr Hvězda, který jasným objektům přidá hvězdicový záblesk.


Obrazový snímač typu CCD má rozlišení 20 milionů pixelů, což umožňuje tisk fotografií ve velkém formátu nebo pracovat s výřezy. Také lze pořizovat videosekvence v rozlišení HD/720p, pro které je k dispozici vyhrazené tlačítko. Pro fotografování, natáčení videa, přehrávání i úpravy slouží displej typu TFT LCD s úhlopříčkou 6,7 cm (2,7 palce) a možností regulace jasu. Fotografie lze sdílet on-line s využitím paměťových karet Eye-Fi X2 (nebo novější verze) a přenášet je přímo do počítače nebo chytrého zařízení s využitím Wi-Fi.


Nikon Coolpix S3500 bude nabízen v osmi pestrých barvách, černé, stříbrné, fialové, červené, oranžové, růžové, růžové se vzorem lineart a modré se vzorem lineart, za prodejní cenu 3290 Kč (129 €).

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ