OEHLING RÁDCE : OEHLING CZ – PRODEJNA KLATOVY

Partneři závoduTIPY PRO VÁS

Původní recenze:

Canon EOS-1D Mk. IV  
Nikon D3s

 

 

 Zasoutěžit si!

 


Zde můžete přejít na portál fotografické soutěže
Foto z cest, kterou pro vás připravila firma OEHLING
ve spolupráci s časopisem Lidé a Země.

 

Do vaší knihovny

 


Váš komplexní průvodce výměnnými objektivy
pro SLR, SLT a kompaktní fotoaparáty. Více
informací získáte zde
a zde je link do sekce Odborná
literatura eShopu OEHLING.

OEHLING CZ – prodejna Klatovy

OEHLING CZ, s.r.o.,

je součástí německé společnosti BESIER OEHLING, GmbH, která vznikla sloučením dvou tradičních prodejců fotografické techniky. Obě společnosti mají mnoholetou tradici a velmi pevnou pozici na evropském trhu. Toto spojení je zárukou solidnosti a spolehlivosti všech firem ve skupině BESIER OEHLING. Tato skupina má jednotlivá zastoupení i ve Francii a České republice. Důkazem síly skupiny je množství položek, které je vedeno v centrálním skladu v německém Wiesbadenu – Erbenheimu: je jich přes 10 000 a zahrnují fotografickou i audio-video techniku.

Po celou dobu fungování se společnost snaží naplňovat své motto: “OEHLING – váš spolehlivý partner na cestě k fotografii!“ a poskytuje technickou poradenskou činnost i předprodejní a poprodejní služby. Jako jediný prodejce nabízí prodlouženou záruční dobu u výrobků NIKON a CANON, na což zákazníci velmi kladně reagují.

Také se snaží aktivně přistupovat ke svým zákazníkům se širokou nabídkou základního fotovybavení a také důležitého fotopříslušenství, jako jsou brašny, stativy, dálkové spouště, bateriové držáky a mnoho dalšího.

OEHLING CZ je exkluzivním dovozcem několika značek, kupříkladu Benro, MeiKe, AquaTech, LensCoat, Berlebach, Micnova, JJC, ...

www.oehling.cz


Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ