OEHLING RÁDCE : KALAHARI KAAMA Z BUVOLÍ KŮŽE

Cesta: www.oehlingradce.cz > Rádce > Brašny

Partneři závoduTIPY PRO VÁS

Původní recenze:

Canon EOS-1D Mk. IV  
Nikon D3s

 

 

 Zasoutěžit si!

 


Zde můžete přejít na portál fotografické soutěže
Foto z cest, kterou pro vás připravila firma OEHLING
ve spolupráci s časopisem Lidé a Země.

 

Do vaší knihovny

 


Váš komplexní průvodce výměnnými objektivy
pro SLR, SLT a kompaktní fotoaparáty. Více
informací získáte zde
a zde je link do sekce Odborná
literatura eShopu OEHLING.

Kalahari Kaama z buvolí kůže

Značka Kalahari pro letošní jarní měsíce připravila stylové fotobrašny a pouzdra s nádechem dobrodružství – jsou totiž vyrobeny z kvalitní buvolí kůže. Mají řadu předností: na první pohled zaujme jejich netradiční vzhled, jsou precizně vyrobeny a prakticky koncipovány a v neposlední řadě jsou díky použitému materiálu připraveny provázet vás po celý život.

Díky kvalitnímu zpracování materiálu jsou brašny prakticky nezničitelné. Naolejovaná kůže má tu vlastnost, že drobné poškrábání povrchu nezanechává trvalé následky. A díky způsobu zpracování a barvení kůže je každá brašna a každé pouzdro unikátní. Navíc vnější vzhled brašen Kaama nijak neidentifikuje brašny jako „specializované fotografické“, což může jednak zmást případné zloděje, ale hlavně – brašny jsou skutečně řešeny pro pružné univerzální použití.

Mají praktické polstrované vložky pro bezpečné a uspořádané uložení fotografického vybavení a jeho pohotového použití, ale po jejich vyjmutí mohou brašny sloužit k běžnému nošení podle denní potřeby. Model Kaama L-25 má dokonce i prostor pro A4 složky nebo notebook až do velikosti 15,6 palce. Pevný kožený popruh zaručuje bezpečí pro veškeré uložené věci a přední kapsy mohou být použity pro drobné příslušenství jako paměťové karty, náhradní baterie a tužkové napájecí články, ale také pro vložení poznámkového blok a psacích potřeb.


K dispozici jsou dvě brašny Kalahari Kaama z buvolí kůže s fotopřepážkami a dvě pouzdra. Liší se pouze rozměry:

Kaama L-25 je velká brašna s vnitřními rozměry 36 × 25 × 12 cm a její celková hmotnost i s vyjmutelnou vložkou pro fotografické vybavení je cca 2,25 kg. Cena: 6199 Kč.


Kaama L-21 je menší brašna s vnitřními rozměry 31 × 21 × 11 cm a její celková hmotnost i s vyjmutelnou vložkou pro fotovybavení je cca 1,83 kg. Cena: 4699 Kč.


Nestandardní pouzdra na kompaktní fotoaparáty vyrobená z kvalitní buvolí kůže mají stejné vlastnosti jako brašny a lze je připevnit na opasek.

Kaama L-4 je větší model s vnitřními rozměry 10,5 × 6,5 × 3,5 cm a stojí 749 Kč.

Kaama L-2 je menší model s vnitřními rozměry 10 × 6 × 2,5 cm a pořídíte jej za stejnou cenu – 749 Kč.

Ceny jsou konečné prodejní s DPH v eShopu OEHLING v době uveřejnění.
Pro aktuální nabídku klikněte zde. 

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ