OEHLING RÁDCE : BRAŠNY

Cesta: www.oehlingradce.cz > Rádce > Brašny

TIPY PRO VÁS

Původní recenze:

Canon EOS-1D Mk. IV  
Nikon D3s

 

 

 Zasoutěžit si!

 


Zde můžete přejít na portál fotografické soutěže
Foto z cest, kterou pro vás připravila firma OEHLING
ve spolupráci s časopisem Lidé a Země.

 

Do vaší knihovny

 


Váš komplexní průvodce výměnnými objektivy
pro SLR, SLT a kompaktní fotoaparáty. Více
informací získáte zde
a zde je link do sekce Odborná
literatura eShopu OEHLING.

Brašny

Nejrůznější pouzdra, brašny, batohy a také kufry jsou důležitou součástí vybavení fotografa a také videotvůrce. Není to sice příslušenství, které se přímo podílí na tvůrčím procesu, ale v mnoha ohledech je naprosto nepostradatelné a nenahraditelné. Fotokufry patří mezi speciální vybavení, a to díky své odolnosti a dalším specifickým vlastnostem. Některé modely jsou i voděodolné nebo dokonce vodotěsné.
Brašny, batohy a pouzdra na fotografické vybavení jsou pro fotografy a videotvůrce jen stěží postradatelné. Základní funkce je zřejmá: bezpečné uložení a pohodlný transport fotoaparátu, případně i dalšího příslušenství a podle typu a zaměření uživatele i třeba dalších předmětů osobní potřeby, a to zejména vyrážíme-li na procházku, výlet, dovolenou, fotografické toulky. Také nám ale umožňují mít veškeré potřebné foto-videovybavení stále a pohotově po ruce. Přínosem je i vhodné a přehledné roztřídění. A zejména pouzdra jsou i věcí stylu a módy...
Hledáte něco extra? Značka Kalahari pro letošní jarní měsíce připravila stylové fotobrašny a pouzdra s nádechem dobrodružství – jsou totiž vyrobeny z kvalitní buvolí kůže. Mají řadu předností: na první pohled zaujme jejich netradiční vzhled, jsou precizně vyrobeny a prakticky koncipovány a v neposlední řadě jsou díky použitému materiálu připraveny provázet vás po celý život.
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ