OEHLING RÁDCE : RŮZNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Cesta: www.oehlingradce.cz > Testy > Různé příslušenství

TIPY PRO VÁS

Původní recenze:

Canon EOS-1D Mk. IV  
Nikon D3s

 

 

 Zasoutěžit si!

 


Zde můžete přejít na portál fotografické soutěže
Foto z cest, kterou pro vás připravila firma OEHLING
ve spolupráci s časopisem Lidé a Země.

 

Do vaší knihovny

 


Váš komplexní průvodce výměnnými objektivy
pro SLR, SLT a kompaktní fotoaparáty. Více
informací získáte zde
a zde je link do sekce Odborná
literatura eShopu OEHLING.

Různé příslušenství

Aneb "kolt" proklatě nízko a připravený ke "střelbě". Ano, mobilní držák „b-grip“ pro fotoaparát nebo případně také videokameru může evokovat tento oblíbený "kovbojský" prvek. Faktem je, že díky držáku můžeme mít fotoaparát během chůze bezpečně připevněný "u pasu", ale jakmile ho potřebujeme, můžeme ho pohotově, rychle a jednoduše od držáku odpojit a okamžitě zaznamenat to, co nás zaujalo, anebo co potřebujeme.
Kalibrační nástroj pro pohotovou a poměrně přesnou kontrolu a kalibraci systému automatického zaostřování u vybraných digitálních zrcadlovek a výměnných objektivů. Umožňuje ověřit přesnost ostření používaných kombinací těl a objektivů a podle potřeby tento podstatný parametr optimalizovat.
Praktická pomůcka pro náročné a profesionální fotografy – tabulky s kalibračními terči a softwarová aplikace pro barevnou kalibraci fotoaparátů. Zaznamenává barevné vzorky, reprodukuje známé barevné vzorky a pomáhá udržet konzistentní barevné podání za různých světelných podmínek. Umožňuje také realizovat přesné vyvážení bílé barvy a tak docílit celkově správně vyvážené reprodukce barev.
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ