OEHLING RÁDCE : SYSTÉMOVÉ KOMPAKTY

Cesta: www.oehlingradce.cz > Testy > Systémové kompakty

TIPY PRO VÁS

Původní recenze:

Canon EOS-1D Mk. IV  
Nikon D3s

 

 

 Zasoutěžit si!

 


Zde můžete přejít na portál fotografické soutěže
Foto z cest, kterou pro vás připravila firma OEHLING
ve spolupráci s časopisem Lidé a Země.

 

Do vaší knihovny

 


Váš komplexní průvodce výměnnými objektivy
pro SLR, SLT a kompaktní fotoaparáty. Více
informací získáte zde
a zde je link do sekce Odborná
literatura eShopu OEHLING.

Systémové kompakty

V trojici kompaktních fotoaparátů Alfa NEX druhé generace, NEX-C3, NEX-5N a NEX-7, hraje roli cenově dostupného přístroje se snadnou obsluhou. Je určen hlavně pro uživatele, kteří se chtějí při fotografování a fotografováním spíše bavit, než se vážně zabývat digitální fotografickou tvorbou. Ovšem ačkoli patří mezi systémovými kompakty s výměnnými objektivy „vstupní úrovně“ je možné ho využít nejen pro dokumentaci dovolené, prvních úsměvů miminka nebo dovádějícího štěněte.
(04.01.13)
Je vybaven palcovým obrazovým snímačem CMOS CX a jeho nápaditá koncepce je zaměřena do velké míry na rychlost, a to ve více ohledech: má výborné operační časy, umožňuje pořizovat snímky v plném rozlišení rychlostí až 60 obr./s a pokročilý záznam Full HD videoklipů nabízí možnost získat mimořádně zpomalené videosekvence. Na rozdíl od ještě kompaktnějšího modelu J1 má zabudovaný elektronický hledáček, usnadňující fotografování a snímání videa i za špatného osvětlení. Nemá sice interní blesk, má ale konektor pro externí blesky a další příslušenství.
(04.01.13)
Tento systémový kompaktní fotoaparát má integrovanou Wi-Fi jednotku. Bezdrátové Wi-Fi připojení usnadňuje a urychluje přenos fotografií a videoklipů, které lze obratem sdílet na sociálních sítích, odeslat e-mailem nebo do cloudového úložiště. Pomocí Wi-Fi lze NX1000 ovládat z tabletu, který je nabízen spolu s fotoaparátem v cenově výhodné sadě.
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ