OEHLING RÁDCE : TISKÁRNY

Cesta: www.oehlingradce.cz > Testy > Tiskárny

TIPY PRO VÁS

Původní recenze:

Canon EOS-1D Mk. IV  
Nikon D3s

 

 

 Zasoutěžit si!

 


Zde můžete přejít na portál fotografické soutěže
Foto z cest, kterou pro vás připravila firma OEHLING
ve spolupráci s časopisem Lidé a Země.

 

Do vaší knihovny

 


Váš komplexní průvodce výměnnými objektivy
pro SLR, SLT a kompaktní fotoaparáty. Více
informací získáte zde
a zde je link do sekce Odborná
literatura eShopu OEHLING.

Tiskárny

Budeme-li chtít možnosti této tiskárny představit jen několika málo slovy, mohli bychom říci, že "umožňuje tisk dokumentů i fotografií do formátu A3+ odkudkoli". Díky integrovanému rozhraní Wi-Fi můžeme tisknout z libovolného umístění v domácnosti nebo kanceláři bez připojení pomocí kabelů. Ostatně to je zřejmé už z "W" jako wireless v jejím označení. Při testu jsem se zaměřil hlavně na kvalitu a možnosti tisku fotografií na média Epson a Ilford.
Multifunkční zařízení koncepce „vše v jednom". Sdružuje inkoustovou tiskárnu, skener, kopírku a fax, umožňuje připojení k internetu a pro příjemné, intuitivní ovládání nabízí dotykový displej. Model je navržen primárně pro malé a střední podniky, ale výborně poslouží i v domácnosti.
Multifunkční zařízení, umožňující skenování, kopírování a snadný inkoustový tisk dokumentů, fotografií i webového obsahu, a to pomocí funkce HP ePrint z libovolného zařízení bez nutnosti osobního počítače. Webový tisk je možný včetně funkcí Apps a Quick Forms.
Nejvyšší model v řadě multifunkčních zařízení Stylus Photo nabitý funkcemi. Sdružuje inkoustovou tiskárnu, plochý skener, kopírku a má nejnovější vysokorychlostní Wi-Fi rozhraní 802.11n, automatický podavač dokumentů a funkci oboustranného tisku. Tisknout je možno i přímo na vhodná média CD a DVD. Rychlost tisku fotografie formátu 10 × 15 cm je přibližně 10 sekund, dokumenty jsou tištěny rychlostí až 40 stránek za minutu.
Nejvyšší model multifunkčního zařízení z novinek představených před výstavou Photokina 2010. Umožňuje vysoce kvalitní tisk barevný i v odstínech šedi. Má skener se snímačem CCD s rozlišením 4800 dpi, který umožňuje skenovat i 35mm filmy v rozlišení až 4800 × 9600 dpi. Reflexní skenování pomocí bílé LED má nulovou zahřívací dobu a nabízí vysoce kvalitní skenování snímků, dokumentů a 3D objektů. A samozřejmě umožňuje barevné i černobílé kopírování.
Výkonné komplexní multifunkční zařízení, které výrobce směřuje k fotografům. Má připojení Wi-Fi a Ethernet, umožňuje tisk, skenování a černobílé i barevné kopírování.
Elegantní stylové multifunkční zařízení „4 v 1“ pro moderní bezdrátovou domácnost. Výkonný model s mnoha pokročilými funkcemi.
Do příchodu nových modelů „e-All-in-One“ nejvyšší model v řadě multifunkcí Photosmart do formátu A4. Umožňuje tisk, skenování, barevné a černobílé kopírování a má široké možnosti připojení.
Obdobný model jako S305, tedy tiskárna + skener + kopírka bez faxu, ale s pokročilým bezdrátovým připojením Wi-Fi-N („Wireless-N“), které je spolehlivější, má větší rozsah a umožňuje rychlejší přenosy dat, a s možností připojení k síti Ethernet.
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ